Lara Croft GO

Strateji Tabanlı Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12.99 TL
  • Boyut 416 MB
  • Version 1.0.47768
  • Dil İngilizce
  • Firma SQUARE ENIX INC
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, unutulmuş bir dünyada dönüş yolunu bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız ve bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışacağınız keyifli bir strateji tabanlı bulma

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, unutulmuş bir dünyada dönüş yolunu bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacağınız ve bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışacağınız keyifli bir strateji tabanlı bulmaca oyunudur.

Muhteşem grafikleri ve kolay oyun yapısı ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran oyunda, eski unutulmuş bir dünyada dönüş yolunu bulmak için macera dolu yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculuğunuz sırasında size verilen görevleri yerine getirmeli, bulmacaları çözerek takip etmeniz gereken yolu bulmalısınız. Ayrıca yolculuğunuz sırasında eski bir uygarlığın kalıntılarını ve sırlarını keşfedecek, ölümcül bulmacaları çözerek Venom Kraliçesi mitini ortaya çıkaracaksınız.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına yer verilmiş olan oyunda, etkileyici film müzikleri kullanılmış. Oyunda ekrana yapacağınız minik dokunuşlar ile karakterimizi kolayca yönetecek ve bulmacaları çözerek ilerleyeceksiniz. Bunun yanı sıra ölümcül tuzakları aşmalı, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmalısınız. 5 farklı bölümde çözmeniz gereken 75'den fazla zorlu bulmaca sizleri bekliyor.

Platform ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlayan Lara Croft GO oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Lara Croft GO indir